Hölgyeim Ă©s Uraim, Kedves OlvasĂłink, BarĂĄtaink, Tisztelt VelĂŒnk Egyet Nem ĂrtĆk Ă©s EgyetĂ©rtĆk! – B.U.Ă.K.
IsmĂ©t elmĂșlt egy Ă©v, amelyet mĂ©g viszonylagos bĂ©kĂ©ben Ă©lhettĂŒnk meg. A következĆ Ă©v azonban megviseli majd a tĂĄrsadalmat, hiszen a hatalomĂ©hsĂ©g, a pĂ©nz utĂĄni vĂĄgy Ă©s a politika zsigeri hazugsĂĄgai … OLVASS TOVĂBB!









