Elegünk van az amerikai nagykövet képmutatásából! – írta X üzenetében Orbán Balázs, a miniszterelnök politikai igazgatója.
„Ha az a kérdés, hogy ki üzletel az oroszokkal, akkor az amerikaiaknak lejjebb kellene venniük a hangerőt. Csak nukleáris fűtőanyagból több mint kétszer annyit vásárolnak, mint korábban” és erről egy … OLVASS TOVÁBB!









