Gyurcsányista ítélet született: 17 év fegyház Budaházyra – az emberek és a közvélemény is felháborodott
Tizenhét év fegyházra ítélte az úgynevezett Magyarok Nyilai-perben Budaházy Györgyöt a megismételt elsőfokú eljárásban a Fővárosi Törvényszék. A másodrendű vádlott tizennégy évet, míg a harmadrendű terhelt tizenöt évet kapott. A … OLVASS TOVÁBB!









