Első hivatalos útján Varsóba utazott Novák Katalin
Az államfő első útja Varsóba vezet, ahol a mai nap folyamán Andrzej Duda lengyel köztársasági elnökkel, Elzbieta Witek házelnökkel, valamint és Mateusz Morawiecki miniszterelnökkel tárgyal.
Később a lengyel fővárosba való megérkezéséről is megosztott egy fotót közösségi oldalán az államfő:
Novák Katalin szombati beiktatási beszédében úgy fogalmazott: „Március 10-i megválasztásomkor azt mondtam, az első utam haza vezet majd, a családomhoz, és mielőbb szeretnék ellátogatni lengyel barátainkhoz is. (…) Elnök úr, kedves Andrzej, köszönöm, hogy barátokhoz illő módon tudunk beszélni egymással”.
Legfrissebb anyagaink:
Cs. Szabó Béla: Aki tapló, az az is marad
Nem stimmelnek Kapitány István számai: így verte át a magyarokat a Tisza Párt az üzemanyagárakkal
Szijjártó Péter szakít a politikával: a BYD-nél folytatja nemzetközi csúcsvezetőként
Magyar külpolitikáról és alkotmányozásról Sulyok Tamás jogállása kapcsán – Romulusz honvédelmi miniszter becsapja az ajtót Oroszország előtt
Schiffer András: Magyar Péter a globális mélyállam háborús, atlantista tervét hajtja végre
Magyar Péter zárt ajtók mögött fenyegette meg Toroczkai Lászlót: sötét diktatúra épül Magyarországon
„Minden este azzal a gondolattal alszom el, hogy ez az éjszaka lehet az utolsó” – Luhanszki lány vallomása az EBESZ előtt






















