Ellenzéki politikusok verekedtek össze Dobrev Klára fórumán
Fricsovszky-Tóth Péter, az ellenzéki összefogás vecsési jelöltje (Pest megye 7. számú választókerülete) vasárnap összeverekedett Hegymegi Istvánnal, a DK gyáli önkormányzati képviselőjével Dobrev Klára gyáli fórumán – írta az Index.hu hírportál saját értesüléseire hivatkovza.
A lap úgy tudja, a verekedést szóváltás és köpködés előzte meg a régóta rossz viszonyt ápoló két ellenzéki politikus között.
Ezt követően Hegymegi István úgy fejbe verte az ellenzéki közös jelöltet, hogy mentőt kellett hívni hozzá – olvasható a cikkben.
Az Index emlékeztetett, Fricsovszky-Tóth Péter korábban azt jelezte, megválasztása esetén a Jobbik frakciójában szeretne politizálni.
MTI
Kapcsolódó:
Legfrissebb anyagaink:
Nemzeti jogvédők a magyarok országos gyűlésén
Thürmer Gyula: Fasiszta diktatúrát épít ki Magyar Péter
Chat Control: A digitális magánélet végjátéka vagy hatékony gyermekvédelem?
Kínáig ért a debreceni Semcorp-ügy: miért hallgatnak a felelősök?
Brüsszel kivégzi a magyar életszínvonalat: 3500 milliárdos megszorítás és a rezsicsökkentés vége, Magyar Péter támogatásával
Kacsoh Dániel és a „karrier-konzervatívok” bukása: elveik a pénz volt, nem a nemzet
Donald Trump 100%-os vámjaival sújthatja hazánkat: Magyar Péter alatt már nem vagyunk kivételek






















