Téglásy Imre a nemrég indult plakátkampányról
A „Legférfiasabb dolog az apaság – A gyermek áldás” üzenete nemcsak az utcákon látható, de komoly társadalmi visszhangot is keltett.
Javában tart a társadalmi célú óriásplakát-kampány, mely a gyermekvállalás fontosságára hívja fel a figyelmet. A kampány elindítója Novák Előd, a Mi Hazánk Mozgalom alelnöke, aki az az Anya-Ország Alapítvánnyal karöltve vállalta fel a fontos társadalmi üzenet közvetítését. A gyermekvállalás, a szülővé válás olyan komplex téma, amely a magyar társadalom széles rétegét érinti valamilyen módon.
Az országos plakátkampány hiánypótló kezdeményezésként indult útjára január elején, hiszen a kormány a napi politikai harcaihoz használja a közpénzből finanszírozott óriásplakátokat, ahelyett, hogy társadalmi célú üzeneteket közvetítene rajtuk.
A „Legférfiasabb dolog az apaság – A gyermek áldás” üzenete nemcsak az utcákon látható, de komoly társadalmi visszhangot is keltett. Az alábbi, YouTube-on fellelhető videóban a plakátkampány céljairól, lehetőségeiről, a magyar demográfiai viszonyok alakulásáról, valamint a nők és férfiak helyzetéről beszél Téglásy Imre, az Anya-Ország Alapítvány elnöke.
Magyar Jelen
Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.
Kérjük Önöket, hogy a
DONATE
gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!
A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.
Nagyon köszönjük!
Mementó 2006 emlékmű












