Újabb nemzetnek ment el az esze: legális lett a homoszexuális „házasság” Svájcban
Sőt a parlament azt is engedélyezte, hogy a leszbikus párok spermaadományt vegyenek igénybe mesterséges megtermékenyítés céljából.
A svájci parlament csütörtökön 132 igen, 52 nem és 13 tartózkodás mellett törvényesítette a homoszexuális „házasságot”, valamint engedélyezte, hogy a leszbikus párok spermaadományt vegyenek igénybe mesterséges megtermékenyítés céljából. A javaslatot mindössze a konzervatív Svájci Néppárt, valamint néhány egyéni képviselő utasította el.
A Svájcban élő azonos neműek számára eddig a bejegyzett élettársi viszony létesítésére volt lehetőség.
A közvélemény-kutatások eredménye lesújtó, a svájciak többsége támogatja a homoszexuálisok egybekelését. Februárban népszavazást is tartottak az országban, amelyen a „nemi alapú diszkrimináció tilalma” mellett döntöttek.
(Euronews nyomán Horváth Tamás 888.hu)
Legfrissebb anyagaink:
Orbán feloldotta a blokádot: az EU tagállamai jóváhagyták a 90 milliárd eurós ukrán csomagot
Brüsszel az LMBTQ-lobbit védi: Bíróság elé citálják hazánkat a szuverenitásunk megőrzése miatt
A Sátán birodalma: Izrael
Önkéntes hőseink: 1919. április 18-án született meg a Rongyos Gárda
A magyarok ötdimenziós sakkjátszmája a kulisszák mögül kerül elő – Ki Magyar Péter, és ki Orbán Viktor ebben a játszmában?
Global Research: Orbán kiszivárgott, Putyinnal folytatott telefonbeszélgetése a vezetői művészet iskolapéldája
Magyar Békekör Ruszin-Szendi Romulusz leendő honvédelmi miniszterré jelölésének nemzetközi körülményeiről
























,,A kocka el van vetve” , az eredmény várat magára ., a jövő megbosszulhatja a jelent általában , szomorú