Orbán Viktor meghívta Magyarországra a svéd miniszterelnököt a NATO-csatlakozás miatt
Orbán Viktor magyarországi látogatásra hívta meg Ulf Kristerssont, Svédország miniszterelnökét – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke kedden.









