„A Jobbik gazdái simán migránsozzák” a külhoni magyarokat
A Fidesz szerint „a Jobbik gazdái simán migránsozzák” a külhoni magyarokat. A nagyobbik kormánypárt így kommentálta jobbikos politikusok pénteki nyilatkozatát, amelyben arról beszéltek, hogy egy „magyargyűlölő” román párt a Fidesz … OLVASS TOVÁBB!









