Stoffån György: Miért a Fideszt vålasztom åprilis 3-ån?
ElĆször is tisztĂĄzni kell valamit. Ăprilis harmadikĂĄn nem szavazunk, hanem VĂLASZTUNK. KĂ©t lehetĆsĂ©gĂŒnk van: A magĂĄt baloldalinak Ă©s liberĂĄlisnak nevezĆ, hazaĂĄrulĂł ellenzĂ©k vagy a nemzeti keresztĂ©ny, a tĂĄrsadalom pĂĄrtĂĄjĂĄn … OLVASS TOVĂBB!









