Varga Judit: Szinte senkit sem érdekelt a „Magyarországot elítélő drámázgatás”
Az igazságügyi miniszter közösségi oldalán megmutatta, hányan voltak bent az ülésteremben.
Varga Judit hivatalos Facebook-oldalán osztott meg egy fényképet az Európa Parlament plenáris üléséről, amelyen a Magyarországot elítélő javaslatról tárgyaltak és szavaztak. A képen jól látható, hogy szinte üresek a padsorok, az igazságügyi miniszter a következő kommentárt fűzte a képhez:
„Beszédes a látvány! Tegnap pont ennyi EP-képviselőt érdekelt a Magyarországot elítélő drámázgatás vagyis az úgynevezett parlamenti vita…
Ebben kivételesen osztjuk a képviselők álláspontját.”
Varga Judit szerint a baloldali EP-képviselők teljesen feleslegesen szavaztak a hazánkat elítélő javaslatról, ugyanis ahogy fogalmaz: „javában zajlik már az előkészítő munka, a jövő héten már a Tanács vezető munkatársait fogadjuk, akik az ülések elnökléséről fognak képzést tartani a magyar állami vezetők részére, felkészítve őket a 2024 második félévi uniós elnökségünkre”.
Mandiner
Kiemelt képen: Varga Judit igazságügyi miniszter (fb)
Legfrissebb anyagaink:
Levédia krónikása: ORBÁN VIKTOR VESZÉLYBEN VAN!
A gdański törésvonal: miért kérdőjelezi meg a Varsóval való konfliktus és a magyar vétó Ukrajna európai integrációját
A liberális világállam csapdája: a közösség helyett az egyén hamis szuverenitását erőltetik a tömegre
Tisztítótűz az egészségügyben: nagy erőkkel vonult ki a készenléti rendőrség a Semmelweis Egyetemhez
Pokol Béla üzent: ha a miniszterelnököt ki kell vezettetni a parlamentből, akkor valami alapvetően romlott el
Letartóztatták Bús Balázst – folytatódik a Tisza politikai tisztogatása
Kisebbségi jogok, történelmi sérelmek, nemzeti érdekek – mi húzódik a lengyel-ukrán feszültségek mögött?






















