Nyolc évvel az első, 1st Inauguration, Beiktatási Party után,

2025. Január 20., Budapest, Szabadság tér

Trump beiktatási party

Részletek: 

https://ottleszek.magyartrikolor.hu

     

KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Napokig, vagy akár hetekig fűtés nélkül maradhatnak az emberek Kijevben

Ukrajna fővárosban egyre hosszabbra nyúlnak a tervezett áramszünetek. Kijevbe már megérkezett a tél, ám az újabb és újabb orosz légicsapások súlyos károkat okoznak az elektromos hálózatokban.

A legnagyobb ukrán energetikai vállalat vezetője arra kérte a nagyobb városok lakóit, hogy próbálják meg vidéken kihúzni a telet, mivel minden légitámaáds után egyre nehezebb helyreállítani a szolgáltatást, így előfordulhat, hogy a panelházak napokig, vagy akár hetekeig fűtés nélkül maradnak – számolt be az M1 Híradó.

Az orosz védelmi minisztérium szóvivője napi jelentéseiben rendre hangsúlyozza, hogy az orosz erők katonai célpontokra mérnek precíziós csapásokat. Ám a támadsokban az ukrán hatóságok szerint az ország teljes energetikai hálózatának csaknem fele megrongálódott, 17 megyében kiritkussá vált a helyzet.

 

M1 / Hírado.hu

Ez is érdekelheti:  Váratlan helyről kapott kritikát a Biden-adminisztráció a Magyarországot ért támadás miatt

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Itt várjuk hozzászólását!