Medvegyev: Oroszország elegendő fegyverkészlettel rendelkezik
Dmitrij Medvegyev, Oroszország Biztonsági Tanácsának alelnöke kijelentette, hogy az országnak elegendő fegyverkészlete van.
„Ellenfeleink figyelnek, időnként azután kijelentik, hogy nekünk nincs több vagy másik, amikor pedig 2,5-szer több rakéta marad, akkor mást mondanak. Csalódást fogok okozni nekik, elegendő van mindenből”
– mondta Medvegyev a katonai-ipari komplexum munkacsoportjának ülésén, amely a legnépszerűbb fegyvertípusok, katonai és speciális felszerelések gyártásának ellenőrzésével foglalkozik – idézte Medvegyevet az Interfax.
Elmondása szerint az év eleje óta a legkeresettebb fegyverfajtákat, haditechnikai eszközöket, fegyvereket szállítják.
„Több ezer egységről beszélünk”
– tette hozzá.
Figyelem! A fenti hír propagandának minősül, mivel az a mindig nagyon “demokratikus” EU-ban üldözött, betiltott és propagandistának kikiáltott Russia Today értesülései nyomán készült.
Legfrissebb anyagaink:
A liberális világállam csapdája: a közösség helyett az egyén hamis szuverenitását erőltetik a tömegre
Tisztítótűz az egészségügyben: nagy erőkkel vonult ki a készenléti rendőrség a Semmelweis Egyetemhez
Pokol Béla üzent: ha a miniszterelnököt ki kell vezettetni a parlamentből, akkor valami alapvetően romlott el
Letartóztatták Bús Balázst – folytatódik a Tisza politikai tisztogatása
Kisebbségi jogok, történelmi sérelmek, nemzeti érdekek – mi húzódik a lengyel-ukrán feszültségek mögött?
A „beszélő” kaftán és a zsinóros díszítésű bocskai viselet története
Az ukránok problémái Lengyelországban: miért hagyják figyelmen kívül a nemzeti kisebbségek jogait a közép-európai országok?






















