Leállt a gázszállítás Németország felé az egyik fő vezetéken keresztül
Nullára csökkent a nyomás a három kulcsfontosságú vezeték egyikében.
Megállt a gázszállítás a Jamal vezetéken keresztül Németországba – írja az Index a Reuters beszámolója alapján. A német-lengyel határ közelében elhelyezkedő Mallnownál a Jamal-Európa gázvezetéken nullára csökkent a nyomás, így azon keresztül nem jut gázhoz Németország.
A Jamal földgázvezeték Belaruszon és Lengyelországon át vezet Németországba. A másik két kulcsfontosságú csővezeték esetében az áramlás stabil maradt.
Kiemelt kép: FAZ
Legfrissebb anyagaink:
Trump robbantott a G7-en: Az iráni paktum után most Ukrajnára és Zelenszkijre összpontosít Amerika
Brutális csapás a fronton: Másfél tonnás intelligens bombákkal tarolták le az ukrán drónközpontokat
Beismerték a kudarcot Brüsszelben: Kaja Kallas már csak „téglánként” bontogatná az orosz gazdaságot
Június 16. kettős évfordulója: 68 éve végezték ki, 37 éve temethette el végre a nemzet Nagy Imrét
Brüsszeli mutyi rohamtempóban: Újabb engedelmes bábállamot kebelez be az Európai Unió
Orbán Viktor az Indexnek adott interjút: „Ez ellenem szól, ne beszéljünk mellé” – Megkezdődött a magyar családok kifosztása a Tisza-rezsim alatt
A NIF felhívása és válasza Magyar Péter sajtóterrorjára: Visszatért a Rákosi-korszak, de mi nem hátrálunk meg!






















