Kadirov: Megkezdődött a szövetséges erők nagyszabású offenzívája a DPR-ben
Ramzan Kadirov, Csecsenföld vezetője Telegram csatornáján számolt be arról, hogy az Akhmat Különleges Erők Különítménye és a Luganszki Népköztársaság 2. hadteste nagyszabású offenzívát indított a Donyecki Népköztársaságban.
„Harcosaink intenzíven haladnak előre Soledar, Yakovlevka, Seversk irányába. Az utóbbi időben a taktikai céllal tartott szünet teljesen igazolta magát. Nem árulom el az összes titkot, de az általunk kidolgozott tervnek köszönhetően az ellenség minden pozícióját felfedte” – áll a bejegyzésben.
A Csecsen Köztársaság vezetője szerint „mintegy 60 kilométernyi területet” kell megtisztítani a fasiszta erőktől.
Az Akhmat különleges erők parancsnokára, Apta Alaudinovra utalva Kadirov azt mondta, hogy az ukrán egységek hatalmas veszteségeket szenvednek el mind élő erőben, mind felszerelésben.
Legfrissebb anyagaink:
Irán lezárja a Hormuzi-szorost, Magyar Péterék eltörlik a védett árakat: Brutális benzinár-robbanás fenyegeti a magyarokat
Árad az LMBTQ a Duna fölött – szivárványos zászlók borítják az Erzsébet hidat
Sorsdöntő parlamenti választásra készül Oroszország: az elkövetkező öt év a tét
Szilágyi Ákos: Tovább, Nélküled
A kisebbségi jogok ára: Magyarország eltörölte Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását
Moszkva brutális figyelmeztetése a NATO-nak: Pusztító válasz vár az agresszorokra
Világbotrány a Tisza Párt körül: Pócs János újabb feljelentést tesz a Kontroll nevű hazugsággyár ellen






















