Hogy lehet, hogy mindenki Putyint bírálja, de Zelenszkijt senki nem szidja? – kérdezte a volt japán kormányfő
A japán média egyoldalúan közelít, a nyugati információforrásoknak megfelelően jár el – fogalmazott Mori Josiró.
Hogy lehet, hogy mindenki az Orosz Föderáció elnökét, Vlagyimir Putyint bírálja, de Zelenszkijt senki sem szidja? Sok ukránnak okozott szenvedést – közölte a volt kormányfő november 18-án Tokióban egy estélyen, amiről a TASZSZ számolt be.
A japán média egyoldalúan közelít, a nyugati információforrásoknak megfelelően jár el.
Nem tehetek róla, de úgy érzem, hogy csak az amerikai és az európai média megközelítéseit használják
– tette hozzá Mori Josiró. Emellett azt is kiemelte, hogy az Egyesült Államok egyoldalúan foglalt állást az Ukrajna körüli helyzettel kapcsolatban, ami szerinte Kisida Fumió japán miniszterelnök hozzáállásában is tükröződik.
Kiemelt kép: Hidetoshi Tanaka / Yomiuri / The Yomiuri Shimbun via AFP
Legfrissebb anyagaink:
Magyarország egyértelműen a diktatúra útjára lépett: Sulyok Tamás aláírta az elmozdítását is tartalmazó 17. alaptörvénymódosítást (videó)
Közeleg a közjogi káosz: Sulyok Tamás az utolsó percig ellenáll a Tisza-párt zsarolásának?
Brüsszelnek behódolva sarcol a Tisza-kormány: Kármán András bosszúhadjárata a nemzeti tőke ellen
Szavazatgyár a TikTok-generációból: Magyar Péter 16 évre csökkentené a választási korhatárt
Ferencz Orsolya és Navracsics Tibor új pártot szervez – elkezdődött a Fidesz szétesése?
Az autós fizet, Kapitány keres – benzinárstopot követel a Fidesz
Manny Pacquiao és tíz abortusztúlélő üzenete a foci-vb döntőjének hétvégéjén






















