Az USA rendesen pumpálja fegyverekkel Ukrajnát
Az amerikai védelmi minisztérium csütörtökön nyilatkozatot adott ki, amely szerint az Egyesült Államok több mint 12 ezer páncélelhárító rendszert és több száz öngyilkos drónt szállított már Ukrajnának.
A nyilatkozat alapján az Ukrajnának nyújtott amerikai biztonsági segítség a következőket tartalmazza: több mint 1400 Stinger légvédelmi rendszer, több mint 5000 Javelin páncélelhárító rendszer, több mint 7000 egyéb páncélelhárító rendszer, több száz Switchblade öngyilkos drón, több mint 7000 kézifegyver, több mint 50 millió lőszer, 45 000 testpáncél és sisakok stb
China Radio
Legfrissebb anyagaink:
Kínzások és rabság sem törte meg a magyar származású szerzetest: Augusztus 8-án Magyar Szent Mózesre emlékezünk
Fokozódó nyomás a kárpátaljai magyar diaszpóra ellen
Kedden választják az új köztársasági elnököt: még nem tudni, ki lesz az, de beszédet, na, azt fog mondani
4 milliárd dolláros katasztrófa Kijevben: porig égtek a nyugati multinacionális cégek raktárai, elvérzett a Patriot légvédelem (videók)
Az oligarchák, akik csak magukra gondoltak – a NER médiabirodalmának bukása lemeztelenítette az álnemzeti kört
28 százalékon az AfD – minden idők legjobb eredménye, összeomlik a német Unió
Filep Dávid feljelentette Magyar Pétert: Az adófizetők pénzén pörög a tiszás biznisz a YouTube-on






















