Amerikai részvétellel történhetett az éjszakai dróntámadás Iránban
Amerikai repülőgépek vettek részt abban a dróntámadásban, amely egy katonai létesítmény ellen történt az iráni Iszfahán városában – írja az Al-Arabiya tévécsatorna.
Az állítások szerint a célpont egy raktár volt, ahol ballisztikus rakéták tároltak. A tévécsatornán folyó beszélgetés résztvevői szerint ez egyfajta üzenet volt Iránnak, hogy ott az USA nem engedi ballisztikus rakétákat gyártó üzemek működését – számol be a RIA Novosztyi hírügynökség.
Az IRNA iráni hírügynökség szerint tegnap este mini-drónok támadtak meg egy lőszerraktárat Iszfahánban. Az egyik drónt légvédelmi fegyverek lőtték le, a másik kettőt a katonaság lőtte le azonban a raktár kisebb károkat szenvedett, áldozatokról azonban nem érkezett jelentés.
Kiemelt képen a robbanás pillanata / Al-Arabiya
Legfrissebb anyagaink:
Az új kormány hivatalba lépésével oroszellenes fordulatot vett a magyar külpolitika és külgazdaság
Stoffán György: Magyar mozi…
Ukrajna európai integrációja és a magyar akadály: az új „lehetőségek ablaka” és a régi követelések
Élő kordon Nagyváradon: A nemzeti összefogás megállította a premontrei rend elleni aljas ostromot
Üzenet a bástyáról: A Nemzeti Ellenállás a Citadellán szembesítette a Tisza-szavazókat a valósággal
A valóság fala: Magyar Péter 480-as benzinár-ígérete elvérzett a 600 forintos realitáson
Tajvan a tárgyalóasztalon – Hszi Csin-ping keményen figyelmeztetett, Trump egyelőre hallgat























