Kreml: Ostobaság azt gondolni, hogy mi robbantottuk fel az Északi Áramlat vezetéket
„A gáz nagyon drága… Most a gáz a levegőbe repül” – jelentette ki a Kreml szóvivője.
A Kreml szerint az állítások, miszerint Oroszország állt az Északi Áramlat gázvezeték elleni támadás mögött, „megbízhatóan ostobaság” – írta meg a Guardian. A Kreml szóvivője kijelentette, hogy az, hogy az oroszokat fogják megvádolni a vezetékek megrongálásával
teljesen kiszámítható és megbízhatóan ostobaság is.
„Ez nagy probléma számunkra, mert először is az Északi Áramlat 2 mindkét vezetéke tele van gázzal – az egész rendszer készen áll a gáz szivattyúzására, és a gáz nagyon drága… Most a gáz a levegőbe repül”
– jelentette ki az újságírónak.
Hozzátette, hogy ki kell vizsgálni az esetet, és csak azután lehet beszélni arról, hogy megjavítják a vezetéket.
Mandiner
Kiemelt kép: The Moscow Times
Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.
Kérjük Önöket, hogy a
DONATE
gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!
A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.
Nagyon köszönjük!
Mementó 2006 emlékmű




![Kiemelt kép: Izrael a háború kezdete óta több gázai templomot is célba vett, köztük a görög ortodox Szent Porphyrius templomot, amely a világ harmadik legrégebbi temploma. [Getty]](https://internetfigyelo.com/wp-content/uploads/2025/11/kereszteny-templom-Gazaban.jpg)







