„2004. december 5-e a nemzetáruló baloldal szégyenfoltja” – 19 éve árulta el Gyurcsány a magyarokat
A szemkilövető éppen hétfőn lamentált Erdély visszacsatolásán.
„19 évvel ezelőtt a Gyurcsány-féle baloldal aljas módon elárulta a határon túli magyarokat, amikor a kettős állampolgárságról szóló népszavazáson a külhoni magyarság ellen kampányolt”
– írja bejegyzésében a Fidesz.
Gyurcsány Ferenc éppen hétfőn posztolta, hogy Erdély visszacsatolásának a kérdése lesz következő podcast-beszélgetésének témája.
2004. december 5-e a nemzetáruló baloldal szégyenfoltja.
2010 óta azonban minden magyar felelős minden magyarért, és ha rajtunk múlik, ez így is marad. Soha többé nemzetáruló baloldal!” – olvasható a Fidesz Facebook-oldalán.
Mandiner
Kiemelt kép: Magyar Nemzet
Legfrissebb anyagaink:
Robbanásszerű migrációs invázió: tízezrek törtek be Spanyolországba Marokkóból – az EU tehetetlenül nézi
Leállt Paks utolsó termelő blokkja is: a Duna alacsony vízállása bénítja meg az atomerőművet
Varga Judit új párján állna kicsinyes állami bosszút volt férje, a jelenlegi miniszterelnök, Magyar Péter
Mandula Viktor kimondta: a rezsicsökkentés kivezetésének előszobája lehet Magyar Péter áramkorlátozása
Temetővé vált egy 23 ezres ukrán kisváros: özvegyek és apátlan gyerekek maradtak a fronton elesettek után
Csőd a Tisza-kormány energiapolitikájában: áramkorlátozás fenyeget, Szentendrén már el is fogyott a víz
Életellenes kísérlet a Tisza-kormánynál: kizárták a magyar életvédőket az abortuszszabályozási egyeztetésről






















