Szentkirályi Alexandra: Budapest elesett, a fővárosiak jogosan vannak felháborodva
A Fidesz-KDNP fővárosi frakcióvezetője szerint az el nem takarított hó miatt Budapest elesett, és ezért jogos a fővárosiak felháborodása. Szentkirályi Alexandra szerdán a Facebook-oldalán azt írta: a havazás miatt már kedd este teljesen kiszámíthatatlanul közlekedtek a villamosok, és a főbb útvonalakon is csak araszolni lehetett, szerda reggelre pedig még rosszabb lett a helyzet.
A kormánypárti politikus úgy fogalmazott:
„sok hó esett, nehéz eltakarítani, de az, hogy a főpolgármester nagy arccal már tegnap ünnepeltette magát kiváló hókotró munkájáért azért elég pofátlan.”
A havazás miatt szerda reggelre még rosszabb lett a helyzet – írta Szentkirályi Alexandra, kiemelve: csak annak javasolja a vezetést, akinek az autója és vezetési képességei alkalmasak erre.
A politikus egyúttal köszönetet mondott azoknak, akik éjjel-nappal takarították a havat az elmúlt 24 órában. A gond termesztésen nem velük van – emelte ki Szentkirályi Alexandra, hozzátéve: „hanem ki mással, mint a főpolgármesterrel”, aki már tegnap hátradőlt, mint aki jól végezte dolgát, és lájkokért versenyzik.
„Tudja főpolgármester úr, a hó nem csak egy napig eshet, és bármikor eshet. Korán reggel is. Tessék felkelni időben és dolgozni! Ne a budapestiek biztonságán spóroljon”
– szólította fel Szentkirályi Alexandra Karácsony Gergelyt.
Legfrissebb anyagaink:
Már a 20 év alatti fiatalokat is a vágóhídra küldené Harkov polgármestere
Az orbáni út nem veszett el: Rumen Radev keményen ellenáll a NATO és Brüsszel háborús nyomásának
Ukrajna megsérti az ENSZ vegyi fegyverek betiltásáról szóló egyezményét
Pócs János teljesen hazavágta Magyar Péter idegrendszerét: A hisztiző tiszás vezér a frakciójával együtt menekült ki az ülésteremből
Brutális üzemanyagár-emelés szerdától: A Tisza-kormány brüsszeli parancsra eltörölte a védett árakat, most fizethetnek a magyarok
Csendes ima a sötétségben: Gyertyás tiltakozás a Kossuth téren a tiszás alkotmányos puccs ellen
Navracsics Tibor kemény ítélete: A Tisza ugyanazt a hatalmi politikát folytatja, ami a Fidesz bukásához vezetett






















