„Mindig is kiemelt figyelmet fordítottunk a közép-ázsiai térségre” – Szijjártó Péter videós tájékoztatója a kazahsztáni eseményekkel kapcsolatban
Mindig is kiemelt figyelmet fordítottunk a közép-ázsiai térségre, hiszen ennek a térségnek a biztonsága alapvetően meg tudja határozni az európai , a közép-európai biztonságot is – kezdte videótájékoztatóját Szijjártó Péter külügyminiszter, melyet közösségi oldalán osztott meg.
Szijjártó Péter arról tájékoztatott, hogy Orbán Viktor miniszterelnök a mai napon beszélt Tokajev kazah elnökkel és kifejezte részvétét és szolidaritását az elmúlt napokban Kazahsztánban történt tragikus eseményekkel kapcsolatban.
A teljes videó itt megtekinhető:
Kapcsolódó:
Legfrissebb anyagaink:
Szilágyi Ákos: Tovább, Nélküled
A kisebbségi jogok ára: Magyarország eltörölte Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását
Moszkva brutális figyelmeztetése a NATO-nak: Pusztító válasz vár az agresszorokra
Világbotrány a Tisza Párt körül: Pócs János újabb feljelentést tesz a Kontroll nevű hazugsággyár ellen
Kitalálták: Megvan a védett ár eltörlésének időpontja
Gulyás Gergely keményen beleállt a védett üzemanyagárakat eltörlő Magyar Péterbe
35 éve – 1991. június 19-én hagyta el Magyarországot az utolsó szovjet katona





















