Merényletet kíséreltek meg Mariupol polgármestere ellen
Konsztantyin Ivascsenkot a mariupoli állatkert bejáratánál elhelyezett robbanószerkezettel akarták meggyilkolni.
A detonáció akkor következett be, amikor a polgármester gépkocsija az állatkert bejáratához ért – számolt be az esetről Andrej Rudenko, az Összoroszországi Állami Televízió- és Rádióműsor-szolgáltató tudósítója, saját Telegram csatornáján.
A TASZSZ orosz hírügynökség értesülése szerint a polgármester jól van, és további komolyabb személyi sérülés sem történt.
Legfrissebb anyagaink:
Cs. Szabó Béla: Aki tapló, az az is marad
Nem stimmelnek Kapitány István számai: így verte át a magyarokat a Tisza Párt az üzemanyagárakkal
Szijjártó Péter szakít a politikával: a BYD-nél folytatja nemzetközi csúcsvezetőként
Magyar külpolitikáról és alkotmányozásról Sulyok Tamás jogállása kapcsán – Romulusz honvédelmi miniszter becsapja az ajtót Oroszország előtt
Schiffer András: Magyar Péter a globális mélyállam háborús, atlantista tervét hajtja végre
Magyar Péter zárt ajtók mögött fenyegette meg Toroczkai Lászlót: sötét diktatúra épül Magyarországon
„Minden este azzal a gondolattal alszom el, hogy ez az éjszaka lehet az utolsó” – Luhanszki lány vallomása az EBESZ előtt






















