KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Kijev: nem biztos, hogy lesz időnk figyelmeztetni a lakosságot egy újabb offenzívára

Kijev szerint nem biztos, hogy lesz ideje figyelmeztetni az ukrán állampolgárokat az orosz csapatok új offenzívájára – mondta a kijevi rezsim védelmi tárcájának helyettes vezetője.

Anna Maljar ukrán védelmi miniszterhelyettes egy tévés interjúban azt mondta, hogy helytelen lenne egy újabb nagyszabású offenzívára vonatkozó figyelmeztetést garantálni.

“Mert az ellenségnek úgyszólván több forgatókönyve van, és a helyzet szerint irányítják őket. Ők is az utolsó órákban hoznak döntéseket, és akik végrehajtják, azok előző nap még nem tudják, hogyan, hol és milyen döntéseket hajtanak végre”

– magyarázta álláspontját Maljar.

Orosz Hírek

Ez is érdekelheti:  Jeffrey Sachs: A Zelenszkij-rezsim valószínűleg hamarosan összeomlik

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Itt várjuk hozzászólását!