MĂ©g több bevĂĄndorlĂłra van szĂŒksĂ©g az Ășj nĂ©met gazdasĂĄgi Ă©s klĂmaĂŒgyi miniszter szerint
Robert Habeck, NĂ©metorszĂĄg Ășj gazdasĂĄgi minisztere szerint a jövĆben tömegĂ©ben lesz szĂŒksĂ©g bevĂĄndorlĂłkra, hogy fenn tudjĂĄk tartani a termelĂ©kenysĂ©get. Ahogyan azt sejthettĂŒk, a liberĂĄlis-zöld Ă©s vörös koalĂciĂłval NĂ©metorszĂĄg önfelszĂĄmolĂĄsi folyamata … OLVASS TOVĂBB!









