Csupán egy hetet kapott Magyarország, hogy válaszoljon az Európai Bizottság „aggodalmaira”
Varga Judit igazságügyi miniszter közösségi bejegyzésében arról számolt be, hogy ugyan alapesetben két hónap állna rendelkezésre, most csak egy hetet kaptunk a Bizottságtól, hogy válaszoljunk az álszent aggodalmakra.
Megjegyezzük, ez is egy nagyon „érdekes” jelenség, amellyel az Európai Bizottság lényegében fütyül az eu-s közösségi szabályokra és ezzel is nyilvánvalóan presszió alá akarja helyezni hazánkat.
A miniszter összefoglalta a levél tartalmát, melyet itt közlünk:
Add továbbMagyarország szabad ország, a felnőtt magyar polgárok életébe az állam nem szól bele! 

Hungary is a free country, the state does not have a say in the lives of Hungarian adults! 

Legfrissebb anyagaink:
Magyar Péter eldobta az orosz gázt, most megfagyunk? – A Tisza-kormány energia-öngyilkossága
13–14. havi nyugdíj: Kármán András bejelentette, hogy nem mindenki részesül majd ugyanolyan mértékben belőle
Unger Annát jelölik az új „ÁVH” élére: a Fidesz az Alkotmánybírósághoz fordul a Tisza Párt politikai leszámoló szerve miatt
Hamarosan véget érhet Magyar Péter uralkodása? – Csík Dániel videóelemzése a rendszer belső feszültségeiről
Brutális terrorcselekmény Ukrajnában: késsel gyilkoltak meg egy szerzetest a Szvjatyogorszkaja lavrában
Oroszország „Cirkonokat” telepített Németország közelében: Kínában nem számítottak a NATO ilyen reakciójára
Súlyos stratégiai csapda a sínpárok mögött: geopolitikai és katonai célok feszülnek a Vitézy-féle vasútfejlesztés mögött?






















