Franciaországi törvénytervezet: akik nem kaptak COVID vakcinát, nem utazhatnak
A francia törvény megtiltaná a tömegközlekedés használatát azoknak, akik nem kaptak COVID vakcinát Ellenzéki politikusok szerint ez „egészségügyi diktatúra”. Franciaországban azoknak, akik nem hajlandóak beadatni maguknak a COVID-19 vakcinát, az … OLVASS TOVÁBB!









