8 millió forintot kapott másfél havi munkáért az újbudai DK elnöke
Nyolcmillió forintot kapott közpénzből másfél hónapos kabinetvezetői munkájáért a DK újbudai elnöke, Lakos Imre politikusbűnöző, az SZDSZ egykori fővárosi elnöke – ezért a titkosított információért egy évig küzdöttem, végül közérdekű … OLVASS TOVÁBB!









