A „konstruktív ellenzéki” Mi Hazánk nem szavazza meg Orbán Viktort miniszterelnöknek
Nem szavazza meg a Mi Hazánk ma Orbán Viktor miniszterelnök személyét a kormányfői tisztségbe – közölte közösségi oldalán Dúró Dóra a párt alelnöke.
Dúró Dóra úgy fogalmaz bejegyzésében, hogy
a nemzetstratégiai kérdésekben nem sikerült áttörést elérni, bezzeg a korrupciót csúcsra járatták.
Majd így folytatja:
Aggályos, hogy az új kormányban továbbra sem lesz önálló minisztériuma sem az egészségügynek, sem az oktatásnak, most már a családnak sem, ellenben Rogán Antal kezében összpontosul az összes titkosszolgálat. Erre csak nemet lehet mondani.
Dúró Dóra teljes bejegyzése:

Legfrissebb anyagaink:
Kiszivárgott a Tisza Párt titkos programja: Elértéktelenített otthonok, Co2-adó és a készpénz betiltása
Cs. Szabó Béla: Tudósítás a parlamenti káoszból
Ukrán titkosszolgálatok által irányított terrorhálózatot kapcsoltak le: gyerekeket toboroztak iskolai mészárlásokra
Magyar Péter tankönyvi pszichopata, csúnya vége lesz
Trükközés a harci drónokkal: Brüsszel a zavarosban halászik, miközben hazánk zárt ellátási lánccal védi a szuverenitását
Információs túlfűtöttség az oroszországi választások körül – hogyan válnak fegyverré a mozgósításról és a halasztásról szóló pletykák?
Hogyan mentegetőzik az ukrán média a kijevi vezetés kárpátaljai magyarokat érintő jogfosztása miatt





















