KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

A Bident támogatóktól nem áll messze az erőszak

Kérjük, egy megosztással támogassa honlapunkat!

Az alábbi Twitter bejegyzésből jól kitűnik, hogy milyen magasra csapnak az indulatok az egyre közeledő elnökválasztás kapcsán az Egyesült Államokban.

A Joe Bident támogató hívek egy csoportjából, az alábbi videón is jól láthatóan egy „furcsa mozgású” alak nekirontott a Trump mellett kampányoló embernek.

Szerte a világban hergeli az embereket  a „deep state”, mely a demokratákhoz köthető. Ez történik jelenleg Európában, hazánkban és Lengyelországban is. A helyzetet Európában súlyosbítja az illegális bevándorlási hullám, melyet az Európai Unió vezetői egyáltalán nem akarnak megállítani, pusztán kezelni. Ennek a kezelésnek az áldozata lett egész Nyugat-Európa, benne Franciaországgal és Németországgal. A folyamat már visszafordíthatatlan.

Nemzeti InternetFigyelő (NIF)

Várjuk hozzászólását!

%d bloggers like this: