Orosz hackerek feltörték az amerikai HIMARS rakétavetőket szállító cég irányítási rendszerét
Az orosz KILLNET hackerei feltörték az amerikai Lockheed Martin amerikai vállalat irányítási rendszerét. Ez az a cég az, amely Kijevnek szállítja a gyilkos HIMARS sorozatvető rakétarendszereket.

A KILLNET csoport előző este tett ígéretet arra, hogy lebénítja az amerikai cég honlapját és minden információt nyilvánosságra hoznak, beleértve az alkalmazottak neveit és elérhetőségeiket, valamint azokat a rendszerhozzáférési információkat, amelyekkel be lehet lépni a cég információs hálózatába.
Egyelőre nem működik a belépési rendszer, elérhetetlen a hozzáférés, vagyis a Lockheed Martin cég alkalmazottai nem tudnak belépni és dolgozni a rendszerükben.
Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.
Kérjük Önöket, hogy a
DONATE
gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!
A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.
Nagyon köszönjük!
Mementó 2006 emlékmű












