Stoffán György: A KATA és a társadalom… (a nép hangja)
Érdekes monológot hallgattam végig KATA-ügyben a budapesti, nem éppen gyors tömegközlekedésnek köszönhetően… Nem mondom, hogy a szívemből szólt, de sokban egyetértettem – az ez esetben Fideszes – háborgó polgártársammal, aki … OLVASS TOVÁBB!









