Shojgu: 300 000 tartalékost hívnak be részleges mozgósításra
A részleges mozgósítás során összesen 300 ezer tartalékost hívnak be – mondta Szergej Sojgu orosz védelmi miniszter a Moszkva 24 csatornának adott interjújában.
Kifejtette, hogy ez a mozgósítási források 1%-a. Hozzátette: a sorkatonák nem vesznek részt a különleges akcióban.
Sojgu kifejtette, hogy a beszervezés után minden mozgósított kiképzésen vagy átképzésen vesz részt. A szakosztályokban is lesz koordináció és csak ezután mennek a tartalékosok a szolgálati helyre.
Kiemelt kép: Alexander Avilov/AGN „Moszkva”
Legfrissebb anyagaink:
Gaudi-Nagy Tamás: Jön a globalista parancsok végrehajtása – Magyar Péter mentelmi joga mögé bújva kezdi meg az ország kiárusítását
Trump „teljesen megnyitja” a Hormuzi-szorost „Kína számára”
Alkotmányos puccsra és zsarolásra készülnek? Fleck Zoltán kitálalt a Tisza Párt valódi szándékairól
Óvást jelentett be a Mi Hazánk Mozgalom a választások eredményével kapcsolatban
Megszorításokra készülnek Magyar Péterék? A Raiffeisen elemzője szerint jön a piaci árak és a különadók korszaka
Trump azonnal hátba szúrja „barátját”, Orbánt – a gyenge jellemű áruló máris Magyar Pétert dicséri
A láthatatlan hatalom nyomában: A Magyar Békekör leleplezi a „Mély Állam” hálózatát























