Orbán: veszélyes pillanatban vagyunk
„Egy nagyon veszélyes pillanatban vagyunk”, meredeken emelkednek ugyanis a koronavírus-járvány számai, a tendencia különösen rossz – mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
Az új koronavírus-adatokat ismertetve kifejtette: az új fertőzöttek száma 3093, 110-en elhunytak – az ő átlagéletkoruk 75,6 év -, a kórházban lévők száma is folyamatosan nő, jelenleg 4024-en vannak, lélegeztetőgépen pedig 352-en.
„Az dönti el a sorsunkat”, hogy a beoltottak vagy a harmadik hullám görbéje lesz gyorsabb: ha az oltások gyorsabbak lesznek és többen kérik, akkor „életeket nyerünk”, ha viszont a harmadik hullám görbéje lesz erősebb, „életeket veszítünk” – fogalmazott a kormányfő.
MTI
Legfrissebb anyagaink:
Elfogadhatatlan és súlyosan jogsértő a nagyváradi magyar premontrei apát kilakoltatása
Milyen irányba viszi Magyarországot Magyar Péter?
A Fidesz gőgje hozta el a Tisza kétharmadát: Toroczkaiék már 2023-ban figyelmeztettek a veszélyre
Az orosz elemző figyelmeztet: Magyar Péter mézeshetei hamar véget érnek – Brüsszel vazallusa lettünk?
Hiába a behódolás, a pénzcsapok zárva maradnak: Brüsszelben továbbra is a magyarellenesség az úr
Ne csüggedj, magyar! – Erőt merítünk a Délvidék visszatéréséből a Hazatérés Templománál
Cukormázas népbutítás: Megérkezett a „Tisza-szelet”, hogy édesebb legyen a behódolás























