NAÜ: Fennáll egy nukleáris incidens veszélye a Kurszk régióban
A Nemzetközi Atomenergia-ügynökség (NAÜ) vezetője, Rafael Grossi szerint fennáll a nukleáris baleset veszélye a kurszki régióban – számol be a RIA Novosztyi.
Grossi, miután ellenőrzést folytatott a kurszki atomerőmű területén azt nyilatkozta:
Fennáll egy egy nukleáris incidens veszélye
Grossi hozzátette, hogy megvitatja orosz kollégáival, hogyan lehetne megelőzni egy lehetséges balesetet.
Grossi azt is kijelentette újságírók előtt, hogy a kurszki atomerőmű ellenőrzése során dróntámadások nyomait látta.
„Ma több olyan esetről is beszámoltak nekem, amikor dróntámadás történt a kurszki atomerőmű területén, amikor az erőműben voltam, láttam ezeknek a támadásoknak a nyomait”
– jelentette ki a Nemzetközi Atomenergia-ügynökség (NAÜ) vezetője.
Kiemelt képen: Kurszki atomerőmű / Archív fotó / © RIA Novosti / Ilya Pitalev
Legfrissebb anyagaink:
Szélkakas média és globalista behódolás: Így rezsimezi a nemzeti múltat az Index a tiszás külügyminiszter kedvéért
Alvó diákokra támadt az ukrán légierő – Hat tinédzser meghalt, 39 megsérült
Surányi György üzent – és az üzenet nem a Tisza-szavazóknak szól, hanem róluk
Bukik a tiszás lejárató kampány: Dr. Schiffer Andrással indít jogi háborút dr. Gaudi-Nagy Tamás a kormányfői önkény ellen
Elfelejtett csíksomlyói példaképek… Écsy János OFM
Elment aki mellénk állt és lehet, hogy vele a remény is tovaszállt
A tiszaújvárosi üzemben történt robbanás háttere: Dr. Tóth Máté súlyos nemzetbiztonsági kockázatokra figyelmeztet






















