Mától drágul a parkolás Budapesten
Mától többet kell fizetni a parkolásért Budapesten, a belső kerületekben hatszáz forintba kerül óránként, miután életbe lépett az új, négy zónatípusból álló egységes fővárosi parkolási rendszer.
A Fővárosi Közgyűlés június 29-i ülésén döntött arról, hogy a 27 féle parkolási zóna helyett átlátható, világos, négy zónatípusból álló egységes parkolási rendszert vezetnek be, és megemelik a parkolási díjakat.
Az A-jelű zónában 600 forintba kerül óránként a parkolás, és 8 és 22 óra között kell a díjat fizetni, a B-jelűben 450 forint az óradíj 8 és 20 óra között, a C-zónában 300 forint, 8-18 óra között, a D-zónában pedig 200 forint, 8-18 óra között. Az A-B-C zónákban legfeljebb három órát lehet parkolni, a D-zónában ez nincs korlátozva.
Kiemelt kép: II.kerület.ittlakunk.hu
Legfrissebb anyagaink:
Ünnepeljük meg együtt a Partiumot, Észak-Erdélyt és Székelyföldet visszaszerző, 1940. augusztus 30-án aláírt második bécsi döntést!
Egy adalék ahhoz, miért is kellett eltávolítani Sulyok Tamást
Európa legnagyobb üresedő országa: 10 millió román él a határokon túl, és a többség soha nem tér vissza
A Tisza-rendszer kulisszái: Amit Magyar Péter és a háttérhatalom nem akar, hogy láss
Gestapós módszer: A német állam – attól tartva, hogy nyernek a választásokon, megtiltja az AfD jelöltjeinek indulását
„Lángol a géped, b.szd meg!” – Drámai részletek a szolnoki Gripen-balesetről: teljes harci felszerelésben zuhant le a vadászgép
Megvan a három lehetséges jelölt az új „szuperhatóság” élére: kőkemény politikai és civil arcok a Tisza-kormány vasöklének szánt hivatal mögött






















