Orbán Viktor: a legfontosabb feladat Magyarország energiaellátásának biztosítása és a szankciós energiafelárak letörése
Az energiaárakról, Magyarország energiabiztonságáról és az Energiaügyi Minisztérium felállításával kapcsolatos teendőkről tárgyalt Orbán Viktor vezetésével szerdai ülésén a kormány – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.









