A Budaházyékat 117 évre ítélő Ignácz bíró megkapta jutalmát: feljebb bukott a Fővárosi Ítélőtáblára

Budaházy György írja honlapján: A minket igazságtalanul és megalapozatlanul elítélő Ignácz György bíró már meg is kapta a jutalmát, „felbukott” egy magasabb szintű bíróságra! De nem is akárhová! Egyenesen a … OLVASS TOVÁBB!