Szoboszlai Dominik elmondta, miért győztük le a szerbeket
A Szerbiát idegenben 2-1-re legyőző magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik a mérkőzés előtt azt hangsúlyozta, hogy az akarat lesz a döntő a két csapat belgrádi Eb-selejtezőjén. Szoboszlai úgy érzi, a … OLVASS TOVÁBB!









