16 éve, hogy a baloldal elárulta a gúnyhatáron túl rekedt nemzettársainkat
2004. december 5-én két kérdésben is népszavazást tartottak Magyarországon. A kérdések röviden arról szóltak, hogy az egészségügyi közszolgáltató intézmények maradjanak-e állami, önkormányzati tulajdonban vagy a privatizáció sorsára jussanak. A másik … OLVASS TOVÁBB!









