Ausztriában 400-an írták alá a magyar-osztrák együttműködési megállapodást a két ország semlegességéért
Ausztriában három nap alatt 400-an írták alá a magyar-osztrák együttműködési megállapodást a két ország semlegességéért.
A magyar Fórum a Békéért mozgalom és az osztrák Társadalmi Koalíció a Békéért és a Semlegességért február 24-én fogott össze azért, hogy megvédje Ausztria semlegességét, és elérje, hogy Magyarország is semlegessé váljon.
Mint írták, azért döntöttek az együttműködés mellett, mert a nyugati hatalmak, szövetségben az ausztriai és a magyarországi oroszellenes politikai erőkkel, szembe akarják fordítani országaikat Oroszországgal, és konfliktusba akarják sodorni őket, pedig népeik közös érdeke a békéhez, és a jó viszonyhoz fűződik Kelettel és Nyugattal egyaránt.
Bécs, 2023. február 27. hétfő (MB)
Kiadta: Magyar Békekör
Legfrissebb anyagaink:
Szélkakas média és globalista behódolás: Így rezsimezi a nemzeti múltat az Index a tiszás külügyminiszter kedvéért
Alvó diákokra támadt az ukrán légierő – Hat tinédzser meghalt, 39 megsérült
Surányi György üzent – és az üzenet nem a Tisza-szavazóknak szól, hanem róluk
Bukik a tiszás lejárató kampány: Dr. Schiffer Andrással indít jogi háborút dr. Gaudi-Nagy Tamás a kormányfői önkény ellen
Elfelejtett csíksomlyói példaképek… Écsy János OFM
Elment aki mellénk állt és lehet, hogy vele a remény is tovaszállt
A tiszaújvárosi üzemben történt robbanás háttere: Dr. Tóth Máté súlyos nemzetbiztonsági kockázatokra figyelmeztet























