A béke neve: Donald Trump – megtörtént a találkozó
Magyarországnak béke kell! A béke neve: Donald Trump.
– ezzel a címmel tett közzé bejegyzést a magyar miniszterelnök a közösségi oldalán, miután találkozott Donald Trump korábbi amerikai elnökkel, aki vélhetően ismét az Egyesült Államok elnöke lesz.

MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán
Bejegyzésében Orbán Viktor hangsúlyozta, hogy Donald Trump a béke elnöke volt, tiszteletet parancsolt a világban és ezzel megteremtette a béke feltételét a közel-keleten és béke volt Ukrajnában is. Mint mondta, ma sem lenne háború, ha még mindig ő lenne az Egyesült Államok elnöke.
Kiemelt képen: Orbán Viktort fogadja Donald Trump 2024. március 8-án. / Fotó: printscreen / Orbán Viktor Facebook oldala
Legfrissebb anyagaink:
Gyászol a magyar zenei élet: súlyos betegség után elhunyt Szolnoki Péter, a Bon-Bon énekese
Brüsszeli forgatókönyv vagy kormányzati behódolás? Súlyos kérdések Peter Magyar és az NGO-hálózat kapcsolatáról
Luxusszálloda, magánhelikopter és milliók? Bohár Dániel súlyos kérdéseket intézett Magyar Péterhez a törökországi nyaralása kapcsán
Rakétaeső és nemzeti gyász Katarban: a háborús pusztítás közepette elhunyt a korábbi emír
Kijevből a halálba: Zelenszkij meglátogatása után váratlanul elhunyt a háborúpárti Lindsey Graham republikánus szenátor
Lángokban a Közel-Kelet: Irán rakétaözönnel árasztotta el az Öböl-menti országokat, lezárták a Hormuzi-szorost
Peter Magyar És Donald Trump színfalak mögötti találkozója – akár így is történhetett…






















