Tegnap a hajnali órákban indult az első Tram-train szerelvény Hódmezővásárhelyről Szegedre – Márki-Zay nem volt rajta 📺
Mintegy 80 milliár forintba került az a beruházás, mely nyomán Hódmezővásárhely és Szeged közvetlen, kötöttpályás összeköttetésbe került. Palkovics László és Lázár János mutatta be az érdeklődőknek és a sajtó jelen … OLVASS TOVÁBB!









