Ukrajnának nem elég Kárpátalja: egész Hazánkat el akarja foglalni! Vagy így, vagy úgy…
Az ukrán rezsim pökhendi és tenyérbemászó stílusáról nem kell külön kiselőadást tartani. Nincs olyan nap (lassan nincs olyan óra), amikor az egyik kisebb-nagyobb EU pénzből kitartott csinovnyik ne nyitná ki a pofáját, hogy rajtunk köszörülje a villás nyelvét.
Mielőtt bárki azt gondolná, hogy ezek csupán az ukrán diktatúra kommunikációs fogásai, jelezni szeretném, hogy ez tévedés! Egy jól kiépített támadás zajlik Hazánk ellen, több fronton és erősödő intenzitással. Kijev mozdulatait még csak nem is Brüsszelből, hanem Londonból irányítják. Az ottani pénzemberek mondják meg, hogy mit, merre és hogyan kövessenek el Magyarország ellen.
Minden tevékenység egy célt szolgál: a magyarokat olyan irányba „terelni”, amely teljes értékű globalista kormányt ültet a nyakukba.
Az Ukrajna témáról nem hiába kussol a Tisza… ennek fő oka az, hogy ha kinyitnák a szájukat, az mínusz 1 százalékpont. Újabb szájkinyitás esetén még egy… és így tovább és tovább. A Tseber Roland-félék és újdonsült külügyi megmondóként beharangozott Orbán globalistavagyok Anita halmaz azonban nem hagy kétséget nekünk: ha ezek hatalomra kerülnek, akkor mi visszük be a hátunkon a napfényesen demokratikusan bástyás Kijevet az Európai Unióba. Nem lesz itt apelláta kérem szépen!
Sőt! Magyar miniszterelnök Péter lenne az, aki végigmutogatná egy baráti meghívás keretén belül Urszulának és Zselének az Országházat:
„Látjátok!? Ez mostmár a tietek! Ti döntöttök el mindent, hozzátok és én aláírom! Jó lesz így?”
Urszula és a zöld Zselé összenéznének, elmosolyodnának és megveregetnék miniszterelnök Péter vállát. Urszulától még lehet kapna puszit is, persze csak ha nagyon igyekszik.
Tegyük hát fel magunknak a kérdést: „Ezt akarjuk”???
A kiemelt kép illusztráció. (Fotó: Getty Images)
Legfrissebb anyagaink:
Na, most legyetek csak igazán „bátorak”! – avagy Ilyen az, amikor megfeledkezel Valóság Nagybácsiról, ő viszont nagyon is jól emlékszik rád, és amikor újból szembe találod magad vele, ismét kíméletlenül pofán vág!
Hazaárulás miatt tett feljelentést dr. Bene Gábor
„A szeparatizmusnak nincs neme és kora” – Gyermekek likvidálására buzdít az ukrán propaganda
Válasz a kollaboráns váradi püspöknek: A szent hely sérthetetlensége nem alku tárgya
Ukrajna: Figyelmeztető fejlemény a leendő új magyar kormánynak
Böcskei László jelzőzhetetlen nyilatkozatából…
Meszlényi Róbert Imre: A Szálmoxis névvel említett Álmos, a mennybe szálló emberisten




















