Szijjártó Péter felszólalása a G20 külügyminiszteri találkozón (videó)
A G20 külügyminisztereinek tanácskozásán kapott lehetőséget Szijjártó Péter hazánk külügyminisztere, hogy kifejtse Magyarország meglátásait a világban kialakult rendkívül összetett, feszült és veszélyes helyzetről.
A magyar külügyminiszter természetesen ez alkalommal is a béke mellett érvelt, felhívva az országok figyelmét arra, hogy a béke nem „szitokszó”, ugyanakkor azok azokat az országokat, akik a béke szükségességét hirdetik, megbélyegzik.
Szijjártó Péter ugyanakkor köszönetet mondott azért, hogy nem G20-as tagként beszédet mondhatott ezen a külügyminiszteri találkozón.
Kiemelt képen: Szijjártó Péter felszólalása a G20 külügyminiszteri találkozón / Fotó: printscreen / M1
Legfrissebb anyagaink:
Szilágyi Ákos: Tovább, Nélküled
A kisebbségi jogok ára: Magyarország eltörölte Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását
Moszkva brutális figyelmeztetése a NATO-nak: Pusztító válasz vár az agresszorokra
Világbotrány a Tisza Párt körül: Pócs János újabb feljelentést tesz a Kontroll nevű hazugsággyár ellen
Kitalálták: Megvan a védett ár eltörlésének időpontja
Gulyás Gergely keményen beleállt a védett üzemanyagárakat eltörlő Magyar Péterbe
35 éve – 1991. június 19-én hagyta el Magyarországot az utolsó szovjet katona





















