Orbán Viktor csütörtökön a NATO-főtitkárral tárgyal
Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön Budapesten kétoldalú tárgyalást folytat Mark Ruttével, a NATO főtitkárával – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke kedden.
Az észak-atlanti védelmi szervezet vezetője részt vesz az Európai Politikai Közösség csúcstalálkozóján is, amely Magyarország történetének legnagyobb diplomáciai eseménye – áll a közleményben.
Kiemelt képen: Mark Rutte és Orbán Viktor / Fotó: MTI
Legfrissebb anyagaink:
Egy hónap, négy botrány: így kormányoz Magyar Péter
Egyetemektől a repülőtérig: így építi le a nemzeti vagyont a Tisza-kormány
A kárpátaljai magyarok megoldhatatlan problémái – ahogyan Lengyelországban látják
A tiszás szavazók is megéreznék: Így kényszerítené térdre a magyar családokat az új uniós országajánlás
Cs. Szabó Béla: Zelenszkij és az európai vezetők öt feltételt szabnának az igazságos békéhez
„Jelentsenek fel!” – Balla György pontról pontra zúzta szét a tiszás rágalomhadjáratot
Tegyük rendbe a tényeket: Mi az igazság Gurzó Mária videója körül?






















