Orbán Viktor aláírta a 13. havi nyugdíj február havi kifizetéséről szóló rendeletet
Az Idősügyi Tanács tagjaival folytatott megbeszélése után Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán jelentette be, hogy aláírta a 13. havi nyugdíj február havi kifizetéséről szóló rendeletet.
A videóban a kormányfő megerősítette azt a tegnapi, az Országgyűlésben tette bejelentését, miszerint 2022-ben a korábban tervezett 3 százalék helyett 5 százalékkal emelik a nyugdíjakat.
Kiemelt kép: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán
Legfrissebb anyagaink:
Irán lezárja a Hormuzi-szorost, Magyar Péterék eltörlik a védett árakat: Brutális benzinár-robbanás fenyegeti a magyarokat
Árad az LMBTQ a Duna fölött – szivárványos zászlók borítják az Erzsébet hidat
Sorsdöntő parlamenti választásra készül Oroszország: az elkövetkező öt év a tét
Szilágyi Ákos: Tovább, Nélküled
A kisebbségi jogok ára: Magyarország eltörölte Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását
Moszkva brutális figyelmeztetése a NATO-nak: Pusztító válasz vár az agresszorokra
Világbotrány a Tisza Párt körül: Pócs János újabb feljelentést tesz a Kontroll nevű hazugsággyár ellen





















