Leállították az ukrán hadsereg áttörési kísérleteit a Herszon régióban
Az orosz hadsereg leállította az ukrán hadsereg áttörési kísérleteit a Herszon régióban – írta Kirill Stremousov, a regionális adminisztráció helyettes vezetője a Telegramon, írja a RIA Novosztyi.
Szeptember 30-án Vlagyimir Putyin megállapodást írt alá a Donyecki és a Luhanszki Népköztársaság, a Herson és a Zaporozsje régió vezetőivel az ott tartott népszavazások eredményeként az Oroszországhoz történő csatlakozásról.
„Mikolajev irányában minden ellenőrzés alatt áll, annak ellenére, hogy az ukronácik megpróbálták áttörni a védelmet. A nácik a Dnyeper mentén Dudcsan irányába nyomultak előre, és ott „ljulit” kaptak az orosz légierőtől. Jelenleg , a helyzet teljesen ellenőrzés alatt áll”
– írta az illetékes.
Kiemelt kép: © RIA Novosti / Ivan Rodionov
Legfrissebb anyagaink:
„A szeparatizmusnak nincs neme és kora” – Gyermekek likvidálására buzdít az ukrán propaganda
Válasz a kollaboráns váradi püspöknek: A szent hely sérthetetlensége nem alku tárgya
Ukrajna: Figyelmeztető fejlemény a leendő új magyar kormánynak
Böcskei László jelzőzhetetlen nyilatkozatából…
Meszlényi Róbert Imre: A Szálmoxis névvel említett Álmos, a mennybe szálló emberisten
Bomba Európa szívében: Orbán történelmi bukása, a brüsszeli milliárdos alku és a Kreml sötét jóslata
Czeglédi Andrea: Hol vannak a magyarjaim?





















