Budai Gyula feljelentést tett egy fővárosi telek értékesítése ügyében
Budai Gyula fideszes országgyűlési képviselő befolyással üzérkedés gyanúja miatt feljelentést tett egy fővárosi ingatlan értékesítése miatt, amelyre a Városháza tervezett eladásával kapcsolatos sajtóhírek nyomán derült fény. A kormánypárti képviselő az … OLVASS TOVÁBB!









