A baloldal fejezze be a magyar emberek sértegetését!
Jó lenne, ha a baloldal befejezné végre a magyar emberek sértegetését, még akkor is, ha ennek nagy hagyománya van a baloldalon – mondta a Fidesz kommunikációs igazgatója szombaton, az MTI-hez … OLVASS TOVÁBB!









